Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz 4 Youtube Kanalı

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz 4 Youtube Kanalı konusunu bugün ki makalemizde sizlerle detaylı bir şekilde ele alacağız.

Adobe Photoshop günümüzün dijital dünyası için çok önemli bir grafik ve tasarım programıdır.Adobe Photoshop öğrenmek ise hiç olmadığı kadar kolay.

Elinizin altındaki İnternet erişimi ile tamamen bir Grafik tasarım ve Photoshop Uzmanı olabilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden Photoshop Öğrenebileceğiniz Youtube Kanalları

Öncelikle Photoshop Öğrenebileceğiniz Youtube Kanalların listesini verelim.

  • PiximPerfect
  • Rafya
  • Afgan Rasulov
  • Photoshop Tutorials

Hep birlikte bu kanalların hangi konularda eğitim verdiğine bakalım.

1.PiximPerfect

Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz 4 Youtube Kanalının ilk sırasında PiximPerfect kanalı geliyor.Bu kanal manipulasyon eğitimlerinden maskeleme ışıklandırma,fotoğraf düzenleme gibi konularda profesyonel videolar eşliğinde uygulamalı anlatım sunuyor.Youtube Kanalındaki harika içeriklere göz atmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

2.rafy-a

Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz ikinci bir kanal ise rafy-a kanalı.Bu kanal sıfırdan Photoshop eğitimleri veren bir kanal.Eğitimler anlaşılır ve düzenli bir şekilde hazırlanmış olarak karşınıza geliyor.rafy-a Youtube kanalının izlenme sayısı da genel olarak diğer kanallara baktığımız zaman kategoriye göre yüksek.Youtube Kanalına göz atmak istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3.Afgan Rasulov

Adobe Photoshop Öğrenebileceğimiz üçüncü sırada kanal ise bir türk.Kanalında Türkçe eğitimlerin bulundğu harika bir kanal .Kanal da Fotoğraf düzenleme teknikleri,Baştan sonra doğru yeni başlayanlar için Photoshop Kullanımı,İleri seviye Photoshop dersleri yer alıyor.Aynı zamanda Youtube dersleri de veriyor.Afgan rasulov size bizim bir tavsiyemizdir.Youtube Kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4.Photoshop Tutorials

Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz Kanallar arasında en etkili olan ve bütün photoshop eğitimlerinin bulunduğu güzel bir Youtube Kanalı.Photoshop Tutorials kanalınad bulamayacağınız bir eğitim yoktur.Kanala ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizlere Adobe Photoshop Öğrenebileceğiniz Youtube Kanallarını Listeledik.Umarım işinize yarayacaktır.

Daha fazla haber ve makale için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriklerimizi Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız.

adobe photoshop-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*