Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler Nasıl Engellenir?-

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler Nasıl Engellenir? konusunu bugün ki makalemizde sizlere detaylı ve kısa şekilde bilgilendireceğiz.

Bilgisayarın Sağ alt köşede çıkan reklamlar,sitelerden gelen bildirimler nasıl engellenir.Öncelikle Bilgisayarın sağ alt köşede çıkan reklamlar Bilgisayarımızın Masaüstüne geliyor.Bilgisayarın sağ alt köşede çıkan reklamlar çoğunlukla internet siteleri ile gelmektedir.İnternet sitelerinden gelen,Bilgisayarın sağ alt köşesinde çıkan reklamları Google Chrome<Güvenlik ve Gizlilik ayarlarından kolay bir şekilde değiştireceğiz.Bilgisayarın sağ alt köşesinde çıkan reklamlar bazen kötü olarak da anlaşılabiliyor.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler Nasıl Engellenir? -Resimli olarak açıklıyorum.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler

Bilgisayarımızı açtığımız zaman hangi internet tarayıcısını kullanıyorsak(Google Chrome kullanıyorum) genellikle çoğu internet tarayıcısının arayüzü aynıdır.

Bilgisayarın Sağ alt köşede çıkan reklamlar sitelerden gelen bildirimler,Gizlilik Güvenli<Site Ayarları bölümünden Sağ alt köşede çıkan reklamlar engellenebiliyor.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimleri engellemek için Gizlilik ve güvenlik daha sonrasında Site ayarları ve girdiğiniz sitelerden gelen bildirimleri bu pencereden engelleyebilirsiniz.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler Nasıl Engellenir?

Son İşlemler menüsünden her hangi bir siteye giriyoruz ve Buradan sitenin bütün bildirimlerini engelleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimleri toplu olarak komple engellemek istiyorsanız aşağıdaki görseldeki gibi uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimler Nasıl Engellenir?-

Bilgisayarın Sağ Alt Köşede Çıkan Reklamlar, Sitelerden Gelen Bildirimleri Bildirimler menüsüne tıklayarak tümünü engelle butonuna basarak,Bilgisayarın sağ alt köşede çıkan reklamları ve sitelerden gelen bildirimlere sonsuza dek engelleyebilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*