Call Of Duty Mobile Pc’de Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir ?

Call Of Duty Mobile Pc’de Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir ? konusunu sizler için detaylı olarak anlatacağız.Biliyorsunuzdur ki Mobil oyunlar son zamanlarda çok büyük bir rekabet ve destek görüyor.

2019’da en çok oynanan Mobil Oyunlar Kategorisinde ilk sırada bulunan Call Of Duty yanı sıra en çok oynanan oyunlar sırasında da ilk sırada yerini korumaktadır.Gelin Bakalım Call Of Duty Bilgisayarda Nasıl Oynanır hep birlikte nasıl oynandığına geçelim.

Öncelikle Kişisel Bir bilgisayarımızın olması lazım,İnternet tarayıcımızdan BlueStacks adlı programı indir.Bluestacks Programını detaylı olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Öncelikle indirdiğiniz programı Masaüstüne Kurmanız gerekecektir.Daha sonra Bluestacks programına Google hesabınızla giriş yapmanız sizden istenecektir.Bunun için tek yapmanız gereken Google Hesabı oluşturmanızdır.

Google Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra tıpkı Andorid İşletim Sistemi gibi bir yazılım karşınıza gelecektir.Buradan Google Play’a girerek”Call Of Duty Mobile” Yazarak oyunumuzu indirebiliriz.

Call Of Duty Mobile Pc’de Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir ?

Yukarıda ki gibi bir panel karşınıza gelecektir.Daha Fazla Bluestacks ile ilgili bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

DAHA FAZLA MAKALEYE VE HABERE ULAŞMAK İÇİN TIKLA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*