En iyi 2 Sağlık ve Spor Uygulaması #MobilUygulama

En iyi 2 Sağlık ve Spor Uygulaması konusunu tanıtacağız.

Sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam olmazsa olmazımızdır.Bunun için de spor yapmamız yani hareketli olmamız önemlidir.

Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşamın olduğu şu yıllarda herkesin aklındaki soru şu ? Acaba nasıl kilo verebilirim? Nasıl göbeğimi eritebilirim gibi klişe cümleler ile doludur.

Tabiki bu tür cümleleri söyleyen kişiler internet üzerinden de baya bir araştırma yaptıkları bir halükar.Ama internet üzerinden bu tür araştırmalar yapılırken her siteye ve kaynağa güvenmemek gerekir.

Bunun için devreye sağlık ve spor uygulamaları devreye giriyor.Google Play store ve app store’da bulunan 2 güzel ve verimli uygulamayı sizler için araştırdık.

1.”30 GÜNDE BAKLAVA” UYGULAMASI

Bu uygulama genellikle karın çevresi ve basen çevresinde fazladan kilolar ile boğuşmak istemeyen kişiler için tasarlanmıştır. Leap Fitness Group tarafından geliştirilen ve yapılan uygulama internet üzerinde sağlık uygulamaları olarak en üst sıralara çıkmayı başarıyor.Dünya çapında elli milyon indirilen uygulama için gerekli sürümler andorid 4.2 ve üzeri Apple ise normal olarak ayarlanmış.Uygulama içinde Başlangıç,Orta,Zor gibi seçenekler mevcut.Otuz gün içinde her hangi bir plan yapıyorsunuz.Ve her günde 15 egzersiz ile günü tamamlayıp hedefinize ulaşabiliyorsunuz.Uygulamanın Ana Sayfası aşağıdaki gibidir.

UYGULAMA AÇILDIĞI ZAMAN BU ŞEKİLDE GÖZÜKÜYOR.İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE AYARLANABİLİYOR.

2″EV EGZERSİZLERİ” UYGULAMASI

EV EGZERSİZLERİ uygulaması genellikle tüm vücudunu geliştirmek isteyenler için tasarlanmış bir şekilde.Aynı diğer uygulamadaki gibi hedef belirliyorsunuz.EV EGZERSİZLERİ uygulamasında karın,bacak,kol,göğüs,omuz gibi vücudun eklemlerini ve kaslarını çalıştırabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz.Bütün kas gruplarını yine diğer uygulamadaki gibi basit,orta,zor gibi ayarlama seçeneğiniz bulunuyor.Uygulamanın Ana sayfası ve uygulamadan görseller aşağıdaki gibidir.

İSTEDİĞİNİZ ANTRENMANI AYARLAYABİLİRSİNİZ.
UYGULAMA ANA SAYFASI

Ev Egzersizleri” uygulamasını Google Play store’dan indirmek için buraya tıklayınız.

“30 Günde Baklava Dilimi” Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Blog yazımızı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarımızda paylaşmayı unutmayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*