En iyi 3 Video Dönüştürme Siteleri

En iyi 3 video Dönüştürme Siteleri her türlü işlemleri yapabilmemize olanak sağlıyor.

Video dosyalarını,ses dosyasına Ses dosyalarını video formatına dönüştürmeye kadar bir çok işlemler yapılıyor.Her türlü resim,video,ses dosyası istediğiniz formata dönüşüyor.

Gelelim En iyi 3 Video Dönüştürme Sitelerine;

1. onlinevideoconverter

Bu sitede istediğiniz dönüştürmeleri yapabiliyorsunuz.Video bağlantısı ve video dosyasını istediğiniz format biçimine dönüştürebiliyorsunuz.

SİTENİN PANELİ BU ŞEKİLDE KARŞIMIZA GELİYOR

Video bağlantısı dönüştür’e tıkladığımız zaman ise karşımıza aşağıdaki gibi bir panel geliyor.Bu panelden istediğimiz formata dönüştürebilirsiniz.


Herhangi bir bağlantıyı yapıştırdıktan sonra aşağıdan hem video hem de ses formatı seçebilirsiniz.

Bağlantıyı yapıştırıp formatı da seçtikten sonra “Başla”butonuna tıklıyoruz.

Tıkladıktan sonra videomuz dönüşmüş bir biçimde karşımıza geliyor.Sağ üst köşeden indir butonuna basarak bilgisayar ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

2. Convertio

Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Bu sitede dosya dönüştürmenin yanı sıra da ,Videolarnızı düzenleyebilir,efekt verebilir farklı formatlara da dönüştürebilirsiniz.

SİTENİN PANELİ BU ŞEKİLDE KARŞIMIZA GELİYOR.

Hem bilgisayardan,Dropbox’dan ,Drive,dan ve url bağlantısı ile videoları dönüştüreceğiniz güzel bir seçenek sunuyor.Video dönüştürme işlemi yapacağımız için diğer seçenekleri şu anlık geçiyoruz.

Alt kısımdan”Video Dönüştürücü” ye tıklıyoruz.

DÜZENLEME PANELİ GELDİĞİNDE İSTEDİĞİNİZ YERDEN VİDEONUZU FORMATLARA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ.

Bu kısımda örnek olarak”Bilgisayardan seçiyoruz“a tıklıyoruz.Dosylarım bölümünden size ait videolar varsa atabilirsiniz.Attıktan sonra aşağıdaki gibi bir panel karşımıza gelecek.

Buradan attığımız videoyu ses yada video formatlarına dönüştürebilirsiniz.Örnek olarak”Ses”dosyasına dönüştüreceğiz.

Daha sonra”Dönüştür” butonuna tıklıyoruz.

Tıkladığımız zaman video dönüştürme aşamasına giriyor.

Video dönüştürme aşaması bittikten sonra ise”İndirme” butonuna basarak dönüştürdüğümüz videoyu ses formatı hali ile indirmeye başlıyoruz.

3.convert-video-online

Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Bu sitede diğer sitelere göre birden fazla kaliteli özellik var.Özellikler şöyle;

  • Ses kesici
  • Ses Birleştirici
  • Ses Dönüştürücüsü
  • Video Dönüştürücüsü
  • Video Kesici
  • Video Düzenleme
  • Ses Kaydecisi

SİTENİN ANASAYFASI BU ŞEKİLDE EKRANA GELİYOR.

Dönüştürme işlemlerini de yapmak için 1.kısımdan istediğiniz yerden (dropbox,Url,Drive) dosyaları seçip istediğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz.

Örnekte olduğu gibi dosyayı aç diyoruz.Açtıktan sonra dosya uzantısı geliyor ve aşağı kısımdan hem ses ,hem de video formatlarına dönüştürebiliyorsunuz.

Daha sonra ise”Dönüştür” Butonuna tıklıyoruz.

DÖNÜŞÜM TAMAMLANDIKTAN SONRA İNDİREBİLİRSİNİZ.

BİRİBİRİNDE KALİTELİ VİDEO DÖNÜŞTÜRME SİTELERİNİ İNCELEDİK.Diğer Teknoloji ile alakalı haberleri ve bilgileri okumak istiyorsanız diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*