En iyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları hangileri ?

görüntülü konuşma uygulamları

En iyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları hangileri ? bugün ki makalemizde bunu ele alacağız.

İletişim ve haberleşme günümüz dünyasının olmazsa olmazlarından şirketler ve iş yerleri verimliliği artırmak adına iletişim ve haberleşme programlarını kullanıyorlar.

Gelelim en iyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları;

1.SKYPE

Herkesin bir aralar kullandığı ünlü iletişim ve haberleşme programı olan “SKYPE” birden çok işlemin bir arada yapıldığı kaliteli bir platformdur.Kişiler arasında konuşabilir,mesaj atabilir,dosya atabilir.Premium özelliğinde ise belli bir miktar ücret ödeyip telefonlara Sms ve Video gönderebiliyorsunuz.Dünyada ki milyonlarca insan “SKYPE” sayesinde telefonla konuşma imkanı sağlamaktadır.

2.Free Conference Call

Kullanımı gayet basit bir program olan”Free Conference Call“çevrimiçi toplantılarda müzik,ses,video gibi bileşenleri aktarılmasını sağlıyor.Programın dikkat çekici yanı ise,1000’e kadar katılımcıya ücretsiz sesli konferans ve Online toplantılara izin veriyor .

3.Google Hangouts

Google’nin tasarladığı “Hangouts” diğer uygulamalar kadar üst sıralara çıkmadı ama ,kullanıcılar tarafından gayet beğenildi ve kullanılıyor.Aynı anda 30 kişinin katıldığı görüşmelere,Hd ses ve video aktarımı sağlanabiliyor.

4.GoToMeeting

Kısaca diğer uygulamalar gibi olan“GoToMeeting”20 dakikalık bir konferans konuşması sağlıyor.

İlk bir ay kullandıktan sonra belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*