Evden Para Kazanmanın 5 Yöntemi | Koronavirüs |

Evden Para Kazanmanın 5 Yöntemini bugün ki makalemizde sizlere detaylı olarak aktaracağız.

İnternetten para kazanma yolları saymakla bitmez.Şu günlerde koronavirüs nedeni ile evde karantina altında kalanlar için harika bir yazı hazırlamayı düşündük.

Sizlere Evden Para Kazanmanın 5 Püf Yöntemi Hazırladık.

Bunlar;

  • Twitch Üzerinden Canlı Yayınlar ile Gelir Sağlayabilirsiniz.
  • Web Arayüz Tasarımı Yapmak
  • Tiktoktan Videolar çekerek Para Kazanmak
  • Online Eğitimler Hazırlamak
  • Video Kurgulama-Editleme Yapmak

1.Twitch Üzerinden Canlı Yayınlar Yapmak

Twitch Üzerinden Canlı Yayınlar Yapmak sizin ilgi alanı olduğunuz konularda yayın yapmanızı sağlayabilirsiniz.Twitch üzerinden canlı yayın ve kayıt olmak için her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.Twitch üzerinden ister spor müsabakaları,ister ise haber yayınları yapabilirsiniz,bu tamamen size kalmış ve hangi alanda uzmansanız o konuda canlı yayınlar yapmanız gerekmektedir.Twitchden para kazanma modeli ise izleyenler ve reklamlar aracılığı ile gelir edebilirsiniz.Ama Twitch’de yayın yapmaya başlamadan önce bilgisayar ekipmanlarınızın görüntü ve ses ekipmanlarınızı ayarlamanız gerekmektedir.Daha sonra ise istediğiniz kategoride yayınlar yapabilirsiniz.Bu Twitch platformu sabit bir geliriniz olmaz,ama hobi olarak yapılabilecek eğlenceli bir aktivite.

2.Web Arayüzü Tasarımı Yapmak

Web arayüz tasarımı yaparak gelir elde edebileceğimizi hemen hemen para kazanma kategorisinden sıklıkla dile getiriyoruz.Web arayüzü tasarımını öğrenmek için bazı işaret dillerinden html,css,php yı öğrenmelisiniz.Daha sonra ise bu öğrendiğiniz bilgileri başkalarına sosyal medya sayesinden pazarlayabilirsiniz.Kısaca örnek verebilirsek,İş İlanı sitesine” Web Arayüzü yapılır” gibi bir iş ilanı oluşturabilirsiniz.Web Tasarım sektörü iş alanı diğer sektörlere göre daha fazladır.

3.Tiktoktan Videolar Çekerek Para Kazanmak

Tiktok üzerinden para kazanmak için öncelikle hangi konuda ilginiz olduğunuza bakmanız gerekmektedir.Şaka videoları,Komik videolar ile Tiktok videoları çekmeye başlarsanız takipçi sayınız ve izlenme sayınız her halükarda yükselmektedir.

Ancak Tiktoktan Para kazanma modeli izlenme ve takipçi sayınız çok yüksek olmasını ile gelir elde edemiyorsunuz.Takipçi ve izlenme sayısı önemli ama,tiktoktan sponsorlar aracılığı ile reklam alarak gelir elde edebiliyorsunuz.

Tiktoktan Para kazanmak için çok zaman ve emek vermelisiniz.

4.Online Eğitimler Hazırlamak

Evden Para kazanmanın en iyi yollarından birisi de var olan bilginizi satmak ve pazarlamak olabilir.Her hangi bir konuda uzman iseniz Udemy gibi eğitim sitelerinde eğitimler verebilirsiniz.

Şöyle Örnek vermek gerekirse;

Örnek Olarak siz Microsoft Office Programlarına hakimsiniz ve biliyorsunuz,bu bilgi birikiminizi videolar eşliğinde her hangi bir eğitim sitesinden yayınlayabilir ve ciddi derecede gelirler elde edebilirsiniz.

Online Eğitimler hazırlamak için çaba,emek,azim ve çalışma gerekmektedir.Sabırlı ve zamanınızın bir çoğunu bu işe vermelisiniz.

5.Video Kurgulama-Editleme Yapmak

İnternetten ve Evden Para kazanmanın en iyi yollarından birisi olan Video Kurgulama sizin iyi derecede gelirler elde etmenizi sağlayabilir.

Video Kurgulama işinden para kazanmak için öncelikle video programlarına uzman derecede hakim olmalısınız.İşi bildikten sonra ise bilgi birikimizi satabilirsiniz.

PEKİ NASIL GELİR EDECEĞİZ?

Örnek olarak Youtuberlerin çekmiş olduğu videoları düzenleyebilirsiniz.Yani mesleği youtuber olan kişilere hizmet verebilirsiniz.Sadece Youtube değil,Bilişim firmalarına,Güzellik merkezlerine,Giyim ve ayakkabı şirketlerine video kurgulama işlerini hazırlayabilirsiniz.

İşi bildikten sonra bu iş sayesinden hiç bir saat gerekmeksizin istediğiniz yerde ve saatte çalışabilirsiniz.

SİZLERE BUGÜN KORONAVİRÜS NEDENİ İLE EVDE NASIL PARA KAZANABİLİRSİNİZ ONLARI DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIK

DAHA FAZLA İNTERNET HABERLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

İÇERİKLERİMİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞMAYI UNUTMAYINIZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*