Fıfa Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ?

Fıfa Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ? Konusunu bugün ki makalemizde ele alacağız..Oyun severler ve futbol severler mobilde oynadıkları oyunu tabiki de bilgisayarda da oynamak ister .Bunun için sizlere harika bir rehber hazırlamaya karar verdik.Bilgisayar sayesinde Fifa Mobile’ı daha canlı hızlı ve akıcı oynayabileceksiniz.

Fifa Mobile Bilgisayardan oynamak için öncelikle İşletim Sisteminiz Windows 8.1 altı olmamalıdır.

Eğer ki İşletim Sisteminiz Windows 7 ise oyunu oynamanız zorlaşabilir ve ya oyunu hiç oynayamazsınız.

FİFA MOBİLE BİLGİSAYARA NASIL KURULUR VE OYNANIR ?

Öncelikle Bilgisayarımıza BlueStacks adlı bir Android Emilatör uygulamasını indirmemiz gerekiyor.Bluestacks programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Bluestacks programını indirdikten sonra Google Hesabınız ile girerek tıpkı telefonunuzda bulunan Andorid görünümü karşınıza gelecektir.

Peki Bluestacks ile Fifa Mobile nasıl oynanır ? Öncelikle Google Play store’dan indirmemiz gerekiyor.Bu işlem Bluestacks üzerinde gayet kolay bir şekilde yapılıyor.Bluestacks Genel Arayüzü aşağıdaki gibidir.

Fıfa Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ?

Google Play ile indirdikten sonra tek yapmanız gereken oyunu açmak.Oyunu açtğınız zaman karşınıza ilk önce Fifa Mobile Antrenman modu gelecektir.Bunun sebebi de oyunu daha iyi anlamak ve kavramak olduğunu düşünüyoruz.Bluestacks programı ile oyuna tuş da atama imkanınız var.Her türlü oyuna Bluestacks’ın yazılımı sayesinde klavyeden tuş atayabilirsiniz.

Fıfa Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ? | Oyundan Maç Öncesi Görüntü

Gördüğünüz üzer Bluestacks alt tarafında bazı özellikler bulunuyor.Klavye ayarları,Konum,Tam ekran gibi bileşenler mevcut.Fıfa Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ? konusuna geldiğimiz zaman ise bu şekilde tıpkı Playstation salonlarında oyun oynar gibi Fifa Mobile’ı rahatlıkla oynayabilirsiniz.Fifa Mobile En çok indirilen oyunlar arasında sırasını korumaktadır.Sizde Fifa Mobile deneyimini Bilgisayarda edinmek istiyorsanız Bilgisayara indirip rahatça futbol şöleni yapabilirsiniz.Fifa Mobile Google Play’da sadece 77 mb ile karşınıza geliyor.Bilgisayarınız depolama olarak pek fazla kullanmıyor.Bilgisayar performansınıza göre Ayarlar yardımıyla Grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Sizlere makalemizde faydalı bilgiler verdiğimize göre bizim süremiz sona erdi.

Daha Fazla İçeriğe Ulaşmak için Sosyal Medya Hesaplarınızda içeriklerimizi paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla makaleye ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*