Flixpress.com ile kaliteli İntrolar nasıl yapılır ?

Youtube Kanalınız ve ya Videolarınıza güzel introlar eklemek istiyorsanız,Flixpress.com ile kaliteli introlar nasıl yapılır ?onu bu makalemizde ele alacağız ,Öncelikle hiçbir intro yaparken hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaz.Tamamen görseller yardımıyal kolayca uygulayarak yapabileceksiniz.

İlk önce siteye giriş yapıyoruz.Daha sonra ister Google hesabı ile üye olabilirsiniz,ister normal kayıt şeklinde de olabilirsiniz.

YOUTUBE KANALIMIZDA UYGULAMALI BİR ŞEKİLDE ANLATILMIŞTIR


Register’tıkladığımız zaman Kayıt olma panelimiz geliyor,Buradan bilgileri dolduruyoruz,ve Devam a tıklıyoruz.Daha sonra kayıt olduktan sonra ,Site Anasayfasına intro şablonları ve temaları geliyor.Bundan sonraki adımlar gayet basit .İstediğimiz Şablonun birisini seçiyoruz,tamamen size bağlı.

Seçtiğimiz,Şablonun video görüntüsüne bakıyoruz ve “Customize Now”a tıklıyoruz ve düzenleme paneline gidiyoruz.

Daha sonra resim eklemek için”Upload İmage”e tıklıyoruz,ve resim seçiniz.

Resim seçiyoruz ve devam ediyoruz.

Düzenleme paneline geliyoruz,ve İntro’nun ismini Main Title bölümüne yazıyoruz.Altında olan “Title Color”alanından ise rengini değiştirebilirsiniz.

“Create Prewıew”kısmına bastığımız zaman “Your video is on its way!”şeklinde uyarı gelecek ve bu uyarı videomuzun düzenleme panelinde olduğunu gösterir.

“Create Prewıew” butonuna tıklıyoruz ve yukarıdaki gibi düzenleme paneline gidiyoruz,buradan intromuzu “Dowloand & share kısmından indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra,Videomuz sorunsuz bir şekilde çalışıyor olacak.Flixpress’den İntro yapmak bu kadar basit ,İçeriklerimizi paylaşmayı unutmayın:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*