İnternet Üzerinden Profesyonel bir şekilde Web Site nasıl Kurabiliriz

İnternet Üzerinden Profesyonel bir şekilde Web Site nasıl Kurabiliriz ?Bunun cevabını bugün ki yazımızda ele alacağız.

İnternet üzerinde milyonlarca site kurma editörleri var,bunların hepsi birbirinden farklı kaliteli siteler.Peki bunların arasından en iyisini seçmiş olsaydık.

Tabiki de https://tr.website.tc seçerdik.Çünkü bu sitede tam bir şekilde hiç kodlama bilgisi ya da tasarım bilgisi olmadan kaliteli ve profesyonel bir site hazırlayabiliyorsunuz.Kodlama ile yapılan sitelere birebir benzeyen ve tema ve şablonları da gayet kaliteli ve dinamik olan site birçok kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Hazır bir site kurma editörü olan https://tr.website.tc arayüzü hiç bilmeyenler için tasarlanmış,Sol tarafta ki bölüme tıkladığınız zaman web sitenize resim,video,paragraf,yazı,sosyal medya ikonları ve birçok bileşen ekleyebiliyorsunuz.Sol üst menüden ise menülerin isimlerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.İletişim Formları ekleyebilir.Her tarzda websitesi yapabilirsiniz.Otel sitesi,Moda sitesi,Magazin sitesi,Blog sitesi,Zaten yapmak isteyeceğiniz siteye göre tema bulunuyor.

Sitenizi yayınlamak da gayet kolay

Sağ üst köşeden siteyi yayınlaya tıkladığınız zaman Google siteyi indeksliyor

Ama yayınladığınız zaman kendi alan adını kullanıyor. kullanıyor.İsterseniz kendinize özel alan adını belli bir ücret vererek alabilirsiniz.

https://tr.website.tc ile nasıl kaliteli ve Profesyonel site yapabiliriz.Onu Youtube Kanalımızdan Kadir Öztürk “detaylı bir şekilde” anlattı .Aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz.

YOUTUBE KANALIMIZDAKİ VİDEOYU BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*