Kaliteli İntrolar yapmanızı sağlayacak Web Sitesi ;İntroCave

Kaliteli İntrolar yapmanızı sağlayacak Web Sitesi ;İntroCave hakkında bilgilendirmeler vereceğiz.İntroCave ,web sitesi hem kurumsal firmalar hem de Youtube’da video çekenler için ayrı bir olanak sunuyor.

Kaliteli intro yapmak istiyorsanız bu site tam size göre ,Birbirinden farklı kategoriler ile sizlere videolar yapma imkanı sunuyor.Teknoloji,Müzik-Eğlence,Spor dalları,Seyahat-Dış mekan gibi konularda videolar hazırlamanızı sağlıyor.Peki bu sitede nasıl intro yapabiliriz ?

Yukarıda ki panelde gördüğünüz üzere birden fazla tema ve şablon ile istediğiniz kategoride intro yapabilirsiniz.Herhangi birine tıkladığınız zaman aşağıya şöyle bir ekran gelecektir.

Hazırlayacağımız İntro’nun ÖNİZLEMESİ

Daha sonra bu ekran geldikten sonra”Customize This Video”yazısına tıklıyoruz.Tıkladıktan sonra ise aşağıdaki gibi bir panel karşımıza çıkacak.

KARŞIMIZA GELEN PANEL

Böyle bir panel geldikten sonra ise resim ekliyoruz ve intromuzda görünecek yazıyı yazıyoruz..Daha sonra ise “Next Step” e tıklıyoruz devam diyoruz.Tıkladıktan sonra ise aşağıdaki gibi bir ekran daha karşımıza çıkacak.

Karşımıza gelen ekranda “Yeşil Buton”‘a basıyoruz.Bastıktan sonra ise aşağıda şöyle bir ekran gelecektir.

Ekran geldiği zaman yüklenmesi bekleyip,yüklendikten sonra ise”Download Video” ya tıklayıp,hazırladığımız videoyu bilgisayarımıza indirmek gerekiyor.Kaliteli İntrolar yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*