Photoshop indirmeden tasarım yapabileceğiniz site;PhotoPea

Photoshop indirmeden tasarım yapabileceğiniz site;PhotoPea,bugün ki konumuzda ele alacağız.Hemen hemen internet üzerinde bir sürü fotoğraf düzenleme siteleri ve tasarım siteleri bulunuyor.

Ama bunların en iyilerini seçmek biraz zor olabiliyor.Çünkü birbirinden kaliteli web siteleri var .

PhotoPea,web sitesi bilgisayarınıza photoshop programını indirmeden sizin tarayıcı üzerinde aynı photoshop’daki gibi işlemler yapmanızı sağlıyor.Bütün araçların ve menülerin ve diğer işlemlerin aynı benzeri olan bu site tamamen tasarımcılara faydalı bir site .

PHOTOPEA WEB SİTESİ ARAYÜZÜ

PhotoPea sitesinin arayüzü yukarıdaki resimde olduğu gibi Photoshop programı ile tıpatıp aynıdır.PhotoPea sitesi bulut tabanlı sunucu ile çalışır.

Site hız ve kullanım açısından gayet performansı yüksektir.Gelelim ki sitenin kullanımına ,Photoshop programındaki gibi sol taraftaki araçların yeri aynı ve kullanım prensibleride aynı,Seçim araçları,yazı aracı,fırça,degrade aracı v.b aynı araçlar burada da gözüküyor.Her hangi bir fotoğrafı ve ya tasarımı kaydetmek için de biren fazla format ile indirebiliyorsuunuz.İndirebileceğiniz format tipleri şu şekilde;psd,xd,raw,png,ve jpg formatları.İstedğiniz tasarımı bulut tabanlı siteden yapıp hem zamandan hem de tecrübeniz olmadan yapabilirsiniz.

Site ile daha çok detay ve bilgi almak istiyorsanız Youtube Kanalımızda videosunu bulabilirsiniz.Videoya gitmek için buraya tıklayınız.

Siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*