Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yerli Otomobilin Çıkacağı Tarihi Açıkladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yerli Otomobilin Çıkacağı Tarihi Açıkladı,Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank

Yerli otomobilimizin çıkacağı tarihi tüm Türkiye ile paylaştı

27 Aralık Cuma günü Yerli Otomobilimiz Mustafa Varank tarafından açıklanacak.Mustafa Varank’ın Yerli Otomobil ile verdiği kareye hep birlikte bakalım.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yerli Otomobilin Çıkacağı Tarihi Açıkladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı’nın 27 Aralık‘da paylaşacağı yerli otomobili branda ile kaplandığını görüyoruz.Tabiki de branda ile kaplanmasının sebebi süpriz olması ve dış medyaya haber olmaması yönünde.

Sosyal medyada ise Mustafa Varank ile ilginç bir paylaşım meydana geldi.

Twitter’da Mustafa Varank İle Yapılan Paylaşım 🙂

Yıllardan beri Yerli Otomobil Çıktı çıkacak,olacak derken 2019’un son günlerine girerken Yerli Otomobilimiz açıklanacak.27 Aralık günü Yerli Otomobilimizin tüm medya ile paylaşılması bekleniliyor.

Tabi ki de Yerli Otomobil dediğimiz zaman vatandaşlarımız için de işin maliye kısmı devreye giriyor.Yerli Otomobilin Fiyatı ne kadar olacak,Vergisi,Bakımı ne kadar ve kaç para olacak gibi kelimeler en çok merak edilen konular.Tabi ki de Yerli Otomobilimize yeteri kadar destek ve önem vermemiz gerekiyor.Yerli Otomobile yeteri kadar Yatırım ve bütçe ayrılırsa Yurt dışına bağımlılığımız kalkar hem de ülke içindeki Otomobil Fiyatları düşmüş olur.Yerli Otomobilimizi her Türk Vatandaşı desteklemeli ve paylaşmalı.Dünya çapında bir markamız olmasını istiyorsak çok çalışmamız ve emek vermemiz gerekeceği unutulmamalıdır.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA İÇERİKLERİMİZİ PAYLAŞMAYI UNUTMAYINIZ:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*