Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 konusunu ele alacağız.Biliyorsunuzdur ki daha önce de böyle benzer bir makale hazırlamıştık.

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 Sizlere detaylı olarak anlatacağız.Hem de videoları ile birlikte.Hep birlikte geçelim.

1.Worpdress İle Blog Sitesi Kurmak

WordPress ile gayet kaliteli blog siteleri oluşturabilirsiniz.Tek yapmanız gereken WordPress.com Türkiye sitesine gidip kayıt olmalısınız.Daha sonra karşınıza çıkacak bölümden alan adı seçimi yapmalısınız.Bu tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor.Detaylı bir şekilde WordPress.com üzerinden nasıl site kurabiliriz,Aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 wordpress

2.Weebly.com İle Blog Sitesi Kurmak

Ücretsiz Blog sitesi Kurabileceğimiz Sistemler arasında Weebly.com’da bulunmaktadır.Weebly.com kolayca Blog sitesi kurabileceğiniz harika bir websitesidir.Web tasarıma ya da site kurma hevesi olan varsa aranızda bu site ile kolaylıkla istediği web siteyi ücretsiz olarak oluşturabilir.Weebly.com ile nasıl Ücretsiz bir blog sitesi kurulur?Detaylı olarak aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 weebly

3.Google Sites

Google Sites Google’a ait bir web sitesidir.Bu site aracılığı ile Google subdomaini alıp o şekilde site oluşturabilirsiniz.Google Sites çok kullanışlı bir servisdir.Detaylı bir şekilde Ücretsiz bir blog sitesi oluşturmak istiyorsanız aşağıdan videomuzu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=v9YUK5V71RE&list=PLy7eCZYWxl-8oNma-q-AxNZ1IFVbgqHqh&index=2

4.Godaddy.com ile Site Kurmak

Godady.com dünya çapında en çok kullanılan bir websitedir.Godady.com sitesine giderek ücretsiz blog sitenizi oluşturabilirsiniz.Gayet kullanışlı sade kolay arayüzü vardır.Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemlerin en iyileri arasındadır.Aşağıdan Detaylı olarak nasıl kurabiliriz? videosunu izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 Godaddy

5.Webnode.com İle Site Kurmak

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler arasında en iyiler arasına girmektedir.Webnode ile Kurumsal bir site bile oluşturabilirsiniz.Blog sitesi Kurabileceğiniz Sistemler arasında güzel siteler oluşturmanızı sağlayabilir.Benimde Blog sitem olsun diyorsanız.Youtube Kanalımızdaki detaylı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemler #5 Webnode

Ücretsiz Blog Sitesi Kurabileceğiniz Sistemleri sizler için araştırdık ve sunduk.

DAHA FAZLA YAZIYA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Yazılarımızı Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*