Youtube Chapters(Bölümler) Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır ?

Youtube Chapters(Bölümler) Özelliği Nasıl Kullanılır? 2020

Youtube Chapters Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır ? konusunu bugün ki makalemizde sizlerle birlikte ele alacağız.

Hepimiz neredeyse her gün Youtube’dan kendimize değer katacak,bilgi edinmek için videolar izlemekteyiz.Hepimizin zamanı kıymetli,bu zamanı da videoları izlerken daha verimli kullanabilmek için Chapters(Bölümler) Özelliğini,Youtube Dünya genelinde bazı ülkelerde kullanıma açtı.

Youtube Chapters[Bölümler] Özelliği Nedir?

Youtube Chapters[Bölümler] Özelliği Nedir? Öncelikle Bir Youtube videosunda hepimiz önemli dakikaları çabuk izlemek isteriz.İşte Youtube Chapters özelliği de videonun önemli yerlerinin isimleri ile bölünmesini sağlıyor.Bu sayede Youtube videosu izleyen kullanıcı önemli dakikaları video altında bulunan bölümler vasıtası ile hızlı bir şekilde izleyecek ve zamandan tasarruf etmiş olacak.

Peki Youtube Chapters[Bölümler) Özelliği Nasıl Kullanılır ?

Youtube Chapters (Bölümler) Nasıl Kullanılır?

Youtube Chapters (Bölümler) Nasıl Kullanılır? konusunu şimdi sizlere Youtube Kanalımızda uygulamalı bir şekilde anlatmaya çalışacağız

Öncelikle Youtube Chapters(Bölümler) Özelliğini kullanabilmeniz için yüklediğimiz videonun dakikalarını açıklama kısmında belirtiyoruz.Youtube Chapters Özelliğini aktif edebilmek için,”00:00″ Giriş bölümünü belirtiyoruz.

Youtube Chapters(Bölümler) Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır ?

Youtube Chapters Özelliği nasıl kullanılır? Youtube Chapters(Bölümler) özelliğini kullanabilmek için her hangi videomuzu seçip “Açıklama kısmındaki dakika kısımlarını yazıyoruz” daha sonra kaydettikten sonra Youtube Chapters Özelliği kanalımızda ve videomuzda uygulanmaya başlayacak.

YOUTUBE CHAPTERS(BÖLÜMLER ÖZELLİĞİ)
Youtube Chapters Nedir? Nasıl Kullanılır ? | örnek|

Youtube Chapters(Bölümler) Özelliği yakında tüm dünyada kullanıma açılacak,yeni özellik zaman açısından kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayacak.

İçeriklerimizi Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*